CSB Battery GP12170B1 12V 17Ah CSB Battery
| All | |
| Brutokaal | 2.41 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 95.00 mm |
| Gross width (mm) | 65.00 mm |
| Netokaal | 2.15 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 415 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 59.00 g |
| Taara kaal (kg) | 0.26 kg |
| Taros svoris (kg) | 2.15 kg |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE maks | No |
Sildid: csb battery gp12170b1 12v 17ah csb battery, gp12170b1, csb battery, ups

